29.9.2024 Běh kolem jezera Chmelař

Do Úštěku jezdíme pravidelně a rádi. Místní srdcař a velký sportovec Jiří Malý se stará o vynikající atmosféru. Tentokrát se na startovní čáru postavila také Štěpánka Masopustová, která začala chodit na atletiku teprve v září! S Aničkou se porvaly o 3. místo, u Aničky možná zvítězily závodní zkušenosti, ale Štěpka se uvedla opravdu skvěle!! Amálka v její kategorii nedala soupeřkám sebemenší šanci a v pohodě si doběhla pro zlato. Ve starší kategorii byla konkurence silná, Adélka si bronz musela tvrdě vybojovat. Bětuška s Amálkou se pak seřadily za ní. Adélka si navíc zaběhla sprint na 1200m s mladšími žákyněmi a Bětuška zvládla dokonce celý okruh 4600m, kde doběhla celkově třetí! Gratulace!! Jediným chlapcem, který hájil naše oranžové barvy byl Tobík, který doběhl na skvělém čtvrtém místě!